AKTUALİTE

HER TELDEN NİTELİKLİ PAYLAŞIMLAR

“AKP’ye Oy Vereceğim Diyen” Milliyetçilere…

Posted by aktualite Mart 30, 2011

Neden orada oldukları, hala bazı sıfatları taşıyıp taşımadıkları tartışmalarını bir kenara bırakarak, AKP’ye oy vereceğini söyleyen, AKP kadroları içinde yer alan, hatta 21. Dönemde MHP milletvekili olup, şuanda mecliste AKP sıralarında oturan değerli dostlarıma ve büyüklerime bazı hatırlatmalarda bulunmanın faydalı olacağını düşünüyorum.

“Bahçeli, “Ellerinde laptop olan bir gençlik istiyorum” diyordu. Ellerinde laptop olacaktı. Ancak muşta, bıcak ve suç aletleri var. Demek ki değişmemişler. Şehit cenazelerini bile istismar ediyorlar; slogan atıyorlar.”
(12 Eylül 2006)

“Bunların eli sıkılmaz, bunlara Meclis’te selam bile verilmez. Önce bir kere saygıyı öğren. Bir defa diplomasideki saygıyı öğren. Partiler arasındaki saygıyı öğren. Yanına mafya kopuklarını toplamışsın, onlarla birlikte her tarafta konuşuyorsun.”
(14 Temmuz 2007)

“Provokasyonları kim niçin yapıyor, milletimiz biliyor. Cenazelerde slogan olmaz, bağırıp çağrılmaz, tekbir bile getirmez. Onlar bakıyorsunuz oradan siyasi rant peşine düşüyorlar. Onlar cenaze namazına da durmazlar. Bırak slogan atmayı… Bütün yaşananları sabırla karşıladık.”
(8 Ekim 2009)

“Baykal ve Bahçeli’nin ruh ikizi olduğunu söylemiştim, yanılmışım. Bunlar ruh ikizi değil, tek yumurta ikizi. Bütün Türkiye MHP’den özür açıklaması beklerken yeni bir saldırı açıklama yaptı. Geçmişte sokaktaki tavırlarını şimdi yüce Meclis içerisine taşıyorlar.”
(6 Şubat 2010)

“Şehit cenazelerini istismar ederek rant elde etmek isteyenler var. Şehitler musalla taşında sadece dua bekler. Onların genel başkanlarına sesleniyorum. Diyanet İşleri Başkanlığı’na başvursunlar da cenazelerde nasıl davranılır öğrensinler. Bunlar bayrağımızı da istismar ediyorlar, şehitlerimizi de, Tekbir de getirmezler.”
(14 Haziran 2010)

Evet, değerli dostum, değerli büyüğüm yukarıda okuduğunuz satırlar bir Rus Milliyetçisinin, ya da bir PKK’lın, yahut da bir Kürt Milliyetçisinin sözleri değildir. Bu cümleler oy vermeyi düşündüğünüz partinin genel başkanlık koltuğunda oturan zatın sözleridir.
Peki, siz bu laflara rağmen AKP’ye oy verecek misiniz? Önkuzu’ya, Özmenem’e, Pehlivanoğluna, Başbuğ Türkeş’e kısaca bütün bir ülkücü harekete, “Eli kanlı katil, mafya kopuğu, şehit istismarcısı” diye hakarette bulunan bir insanın partisine oy verirken, eliniz titremeyecek mi? Peki darağacında sallanan Ülkü Devleri gözünüzün önüne gelmeyecek mi?
Belki de ben artık AKP’li oldum, milliyetçi camiadan dışlandım diye düşünüyor ve bu yüzden AKP’ye oy vermeyi planlıyorsun, o zaman sana Prof. Ümit Özdağ Hocamızın bir sözünü hatırlatmak istiyorum: “Bir Türk Milliyetçisinin bu zamana kadar nerde durduğundan çok, bu seçimde nerede olacağı önemlidir” Çünkü bu seçim kader seçimidir, Anadolu’da Türk varlığını oylama seçimidir, büyüdüklerinde çocuklarının sana “Babacığım-Anneciğim 12 Haziran 2011 seçimlerinde hangi partiye oy verdiniz” diye soracakları seçim bu seçimdir. Bu yüzden MHP’ye oy vermen bir siyasi tercih değil aynı zamanda bir milliyetçi olarak senin görevindir.
Ülküdaşım:  Ülkücülere her fırsatta hakaret etmeyi adet haline getirmiş AKP Genel Başkanı, “Mafya kopuğu” olarak tanımladığı bir ülkücünün ailesine yazdığı mektubu okurken kürsüden ağlamıştı. Peki, siz bu gözyaşlarının samimiyetine inanıyor musunuz? Hayır! Türk Milliyetçileri bu sahte gözyaşlarına inanıp, kendilerini “aptal” yerine koyan bu başbakana oy vermeyeceklerdir!
Adlarının önünde bir takım “Eski” sıfatı taşıyan insanları listelerinden aday gösterip, bir kez daha “Ülkücüleri” gözlerinin içine baka baka kandırmaya yeltenen Sayın Başbakan, MHP’nin sandıktan çıkacak oy oranıyla Türk Milliyetçilerinin kandırılamayacağını görecek ve dersini alacaktır.

Ülküdaşım! Kandaşım! Gardaşım! Ağabeyim; Köprüden önce son çıkış olan 12 Haziran günü sandığın başına git, oyunu üç hilale bas ve bu vatan uğruna şehit verdiğimiz tam 5 bin fidan için gönül rahatlığıyla bir Fatiha okuduktan sonra en yakın MHP temsilciliğine giderek, MHP’nin zaferini gurur, sevinç ve coşkuyla kutla. Sana yakışan budur.

ŞEVKET TALHA APUHAN – haberiniz.com

http://www.haberiniz.com/yazilar/koseyazisi27497-AKPye_Oy_Verecegim_Diyen_Milliyetcilere%E2%80%A6.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: